Kategorija
Klinikos naujienos
Pranešimai spaudai
Publikuota
2021-03-02

Be baimės plačiai nusišypsoti ar atsikąsti maisto daugeliui iš mūsų – savaime suprantamas dalykas. Tačiau žmonėms, kurie yra netekę keleto ar visų dantų, tai gali būti tik tolima svajonė. Odontologijos klinikų tinklo CLINIC | DPC įkūrėjas gydytojas-odontologas Simonas Bankauskas tvirtai įsitikinęs, kad „jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tuomet niekada nesijausime visaverčiais“. Nors skamba neįtikėtinai, tačiau yra būdų, leidžiančių atkurti sveiką ir gražią šypseną vos per vieną dieną, netgi jei tokia negalėjote džiaugtis jau daugelį metų.

Net vieno danties trūkumas gali tapti problema

Ką darytumėte netekę priekinio danties? Tikriausiai, kuo skubiau kreiptumėtės į odontologą, kad greičiau jį atkurtų. Pirmiausia – dėl išvaizdos. Tačiau netekę kurio nors krūminio danties per daug neskubate vietoj jo įstatyti naujo, nes juk nesimato, o kramtyti irgi galite. Odontologai įspėja: dantų trūkumas – nėra tik estetinė problema, nes uždelsus gali tapti rimta sveikatos problema ir nemažu psichologiniu išbandymu. Netekus vieno ar dalies dantų, rimtesnės problemos neatsiranda per mėnesį ar metus, tačiau po penkerių metų prasideda radikali žandikaulio atrofija, dėl kurios vėliau darosi sudėtingesnė implantacijos procedūra. Į trūkstamo danties vietą pamažu ima svirti greta esantys dantys. Uždelsus atkurti trūkstamą dantį iškritusiojo vietoje, vėliau teks tiesinti pasvirusius gretimus dantis. Tokia procedūra užtruks ilgiau ir bus brangesnė.

Šiuolaikinė odontologija leidžia išspręsti prarastų dantų problemas daug paprasčiau ir greičiau. Vienmomentė implantacija tai vieno danties atkūrimas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. „Laikinojo danties išvaizda ir funkcijos nesiskiria nuo nuolatinio – gražiai atrodo, o po kelių mėnesių laikinasis dantis pakeičiamas nuolatiniu”, – sako gydytojas S. Bankauskas.

 „Visi ant keturių“ – pilnavertiško gyvenimo sugrąžinimas per 24 valandas

Implantuojantis gydytojas vienas pirmųjų Lietuvoje ėmė taikyti „visi ant keturių“ metodą. „Tai gydymo metodas, kurį pasitelkiant viso žandikaulio dantys atkuriami vos ant keturių implantų. Ši unikali gydymo metodika yra itin populiari visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Toks gydymo būdas, kurio metu paprastai pasitelkiami pasaulyje lyderiaujantys Nobel Biocare implantai, gali išgelbėti pacientus, kuriems ligi šiol tradiciškai buvo taikomi nepatogūs išimami protezai. Ši gydymo metodika itin patikima, nes ilgalaikių tyrimų duomenimis, sėkmingų procedūrų skaičius siekia apie 98  proc.

„Visi ant keturių“ ne tik padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, bet ir neįtikėtinai sutrumpina gydymo laiką – kitą ar net tą pačią dieną po implantų įsriegimo pacientui prisukamas laikinas, neišimamas, tačiau stabilus dantų protezas, o pasibaigus gijimo laikotarpiui tvirtinami nuolatiniai dantys, kurie gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Ši moderni implantavimo metodika visuomet yra individualiai pritaikoma kiekvienam pacientui. S. Bankausko teigimu, „Svarbiausia, prieš sudarant gydymo planą pažinti savo pacientą, atsižvelgti į jo poreikius, lūkesčius, bendrą sveikatos būklę. Taip sukuriamas individualus gydymo planas, kuris lemia efektyvumą“.

Vardindamas „visi ant keturių“ metodo privalumus, gydytojas pabrėžia, kad ant implantų pritvirtinti protezai visiškai prilygsta natūraliems dantims – yra stabilūs, pilnai atkuria prarastą kramtymo funkciją ir atrodo natūraliai, tikroviškai.

Specialūs pasiūlymai dantų implantacijai

Netekus vieno ar kelių dantų – pilnas danties atstatymas – TIK 1199 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota – Švedijos gamintojo Nobel Biocare implantas su cirkonio vainikėliu (naudojant standartinę atramą), bei nemokamas laikinas vainikėlis arba gijimo galvutė.

Vieno žandikaulio dantų lanko atkūrimas „Visi ant 4” metodu – TIK 3999 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota – neišimamas dantų protezų laikinas tiltas ant keturių Švedijos gamintojo Nobel Biocare implantų.

Nuolatinis protezas per 6 mėnesius už specialią kainą – tik 1699 eur.

DOVANA – nemokama konsultacija ir gydymo plano sudarymas, kai gydymas atliekamas bet kurioje iš CLINIC | DPC klinikų.

Pasiūlymas galioja 2021 03 01 – 2021 05 31

Daugiau informacijos rasite svetainėje, tel. +370 632 00005, el. paštu [email protected].

Kodėl verta rinktis CLINIC | DPC

Per vienuolika veiklos metų klinikose buvo atlikta daugiau nei 35 tūkst. implantacijų, todėl gydytojai drąsiai gali dalintis patirtimi ir rekomendacijomis. Implantuojantis gydytojas ir klinikų įkūrėjas Simonas Bankauskas, turintis ypatingai didelį dantų implantacijos teorinių bei praktinių žinių bagažą, kurio neįmanoma įgauti jokiame universitete, perduoda savo patirtį kolegoms. Jis dažnai vizituoja CLINIC | DPC klinikose, įsikūrusiose ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Londone. Gydytojai taip pat veda įvairius nemokamus seminarus ir nuotolines konferencijas pacientams.

CLINIC | DPC centruose odontologines paslaugas galite įsigyti ypač geromis „SB Lizingas“ sąlygomis – pirmi 12 mėn. – be jokio pabrangimo! Suprantama, kad kartais odontologinės procedūros gali būti nemenkas finansinis iššūkis, bet investicija į savo sveikatą visada pasiteisina. Todėl prireikus galite pasinaudoti šiuo partnerių pasiūlymu ir įsigyti reikiamas paslaugas išsimokėtinai.

Klinikų tinklas visomis išgalėmis siekia, jog jų pacientai būtų ne tik sveiki, bet ir finansiškai saugūs. CLINIC | DPC klinikose galima atsiskaityti sveikatos draudimo kortele. Esant pakankamam odontologinėms paslaugoms skirtų pinigų likučiui, galite panaudoti draudimo kortelės lėšas, todėl už procedūrą mokėsite mažiau. Tai gera galimybė sutaupyti ir atlikti reikalingas burnos gydymo procedūras.

Besibaiminantiems CLINIC | DPC primena, jog klinikų darbuotojai daro viską, kad užtikrintų jūsų saugumą – patalpos nuolat vėdinamos, klinikose, visiems prieinamose vietose yra dezinfekcinių skysčių ir servetėlių, rankenos bei kiti paviršiai nuolat dezinfekuojami. 

Jei jaučiate nerimą – maloniai kviečia konsultuotis nuotoliniu būdu ir sumažinti artimų kontaktų kiekį! Jeigu turite panoraminę nuotrauką – sudarysime išsamų gydymo planą, suplanuosime vizitus gydymui, jums tereikės atvykti tiesiai į odontologo kėdę! O mes vieno vizito metu pasistengsime atlikti kuo daugiau procedūrų, kad išėję iš CLINIC |  DPC galėtumėte drąsiai šypsotis.

Burnos vezio patikra

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.