Kategorija
Klinikos naujienos
Pranešimai spaudai
Publikuota
2022-12-23

Didžiausio odontologijos klinikų tinklo Lietuvoje CLINIC|DPC komanda 2022 metus išlydi su šypsenomis. Šie metai nebuvo be iššūkių, tačiau gausiai pažėrė gerų darbų ir bendruomenei vertingų projektų. Kaip visada, kolektyvo žvilgsnis buvo koncentruotas į socialinę atsakomybę ir profesionalumą.

CLINIC|DPC įkūrėjas, implantuojantis gydytojas Simonas Bankauskas sako, kad šie metai buvo solidarumo ir atsakomybės metai.

„Po visus sveikatos darbuotojus išvarginusios pandemijos tikėjomės lengvesnių metų, tačiau šie atnešė savų iššūkių. Visų pirma skubėjome solidarizuotis su Ukraina. Džiaugiuosi, kad visi  aktyviai aukojo pinigus, dalyvavo Raudonojo kryžiaus akcijose, rinko paramą daiktais. Dalį visų 13 klinikų apyvartos skyrėme organizacijai Blue/Yellow. Taip pat teikėme būtinąją pagalbą Ukrainos karo pabėgėliams. O kad karo pradžioje svarbi informacija socialiniuose tinkluose sklistų sklandžiau, sustabdėme visas savo marketingo kampanijas. Manau, mūsų darbuotojai padarė viską, kad galėtų didžiuotis savo žmogiškumu ir solidarumu. O visi pastarųjų metų įvykiai leido įsitikinti – esame stiprūs kartu“, – sako S. Bankauskas.

2022 metais CLINIC|DPC pavyko išlaikyti didžiausio odontologijos klinikų tinklų Lietuvoje pozicijas. Metų pradžioje klinikų tinklas tapo investicinio fondo „Innova Capital Group“ dalimi. Sėkmingi metai pasijuto ir finansiškai darbuotojams: įmonėje nebeliko minimalaus darbo užmokesčio, o vidutinė alga tapo – 42 procentais didesnė nei šalies vidurkis. Kiekvieno įmonės darbuotojo alga be išimties buvo peržiūrima ir didinama.

CLINIC|DPC prisidėjo ir prie įvairių socialių iniciatyvų, skirtų geriems burnos ir dantų priežiūros įpročiams formuoti. CLINIC | DPC gydytojai aktyviai edukavo vaikus ir suaugusius asmenis apie tai, kaip ilgai išlaikyti dantis sveikus. Įvairiose šalies mokyklose vyko edukacinės valandėlės vaikams, o suaugusiems – organizuoti seminarai apie implantacijos ir protezavimo būdus.

Šiais metais didžiausias odontologijos tinklas daug dėmesio skyrė mažiesiems pacientams – nuo edukacijos iki prasmingų iniciatyvų rėmimo. Bendradarbiavo su nepelno siekiančia organizacija „Projektai vaikams“ ir remė jų organizuojamas Kalėdines žaidynes. Tiek kaip koletyvo nariai, tiek individualiai stegėsi atrasti gražias iniciatyvas ir jas palaikyti. Pavyzdžiui, šiais metais įmonės direktorei darbuotojai įteikė netradicinę gimtadienio dovaną –  teikė finansinę paramą iniciatyvai „Niekieno vaikai“.

CLINIC|DPC toliau tęsia ir tvarumo politiką. Anksčiau įmonėje personalo valdyme atsisakyta popierinių dokumentų, o šiemet įmonėje popierines paciento korteles perkeltos į skaitmeninę erdvę. Tokiu būdu siekiama, kaip įmanoma sumažinti sunaudojamo popieriaus kiekį. Taip pat informacija pacientams buvo spausdinama ant perdirbto popieriaus.

„Nėra mažų ir didelių gerų darbų – visa, kas daroma iš gerų paskatų yra prasminga. Džiaugiuosi, kad šie metai CLINIC | DPC buvo kupini gerumo, pagarbos vienas kitam, atsidavimo savo darbui ir profesionalumui. Linkiu, kad ateinantys metai atneštų dar daugiau viską užpildančio prasmės jausmo į mūsų gyvenimus“, – sako S. Bankauskas.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.