Visą rudenį išskirtinis pasiūlymas vaikų dantų gydymui taikant anesteziją
2017-08-30

Nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. CLINIC | DPC suteikia galimybę sugydyti vaikučių dantukus taikant bendrąją nejautrą – anesteziją nuo 199 iki 249 eurų.*

Anestezija_ruduo_2017.09-11

Jeigu vaikas labai jautrus ir dantukų gydymas jam suteikia stiprias neigiamas emocijas arba būklė prasta, tėvams rekomenduojame vaikų dantų gydymą taikant bendrąją nejautrą – anesteziją.

Gydymas taikant anesteziją yra viena iš alternatyvų, padedanti vaikui išvengti daugybės stresą keliančių vizitų pas odontologą. Tik vieno vizito pas gydytoją metu sugydomi visi pažeisti dantys.

Dantukų gydymas – komandinis darbas
Kartu su gydytoju odontologu dirba ir gydytojas anesteziologas – reanimatologas. Odontologinės procedūros metu užmigdžius vaikutį, gydytojas anesteziologas nuolat stebi paciento sąmonės būklę, širdies darbą, arterinį kraujospaudimą, kvėpavimą ir kraujo įsotinimą deguonimi. Todėl procedūra yra saugi.

Patarimai prieš gydymą
Priklausomai nuo situacijos gali prireikti papildomai ištirti paciento sveikatos būklę, tam, kad būtų tinkamai pasiruošta gydymui. Taip pat, likus 6 val. iki anestezijos, negalima valgyti ir gerti skysčių, išskyrus vandenį. Likus 2 val. iki anestezijos negalima gerti ir vandens.

Gydymo metu

  • medikamentais pasiekiamas gilus miegas, raumenų atpalaidavimas ir nuskausminimas, kartu atliekama dirbtinė plaučių ventiliacija;
  • vaistų veikiamas pacientas nurimsta, nebejaučia įtampos ir baimės, nes yra užmigdomas, ir odontologinės procedūros atliekamos tol, kol vaikas miega;
  • pacientas nepatiria jokio diskomforto, o gydytojas odontologas gali ramiai ir kokybiškai dirbti;
  • anestezija yra saugi ir kontroliuojama gydytojų specialistų.

Po gydymo
Pacientas perkeliamas į pooperacinę patalpą, kur jo priežiūra ir gydymu rūpinasi anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja bei gydytojas anesteziologas – reanimatologas. Čia stebimos paciento gyvybinės funkcijos, kol jis visiškai pabunda ir atgauna jėgas. Palatoje (esant poreikiui) atliekamas nuskausminimas ir pykinimo profilaktika.

Kaip elgtis po gydymo?

  • kurį laiką po anestezijos negerti ir nevalgyti;
  • praėjus porai valandų tiktų negazuoti gėrimai bei nedidelis kiekis
  • lengvai virškinamo minkšto maisto;
  • likusią dienos dalį rekomenduojama ilsėtis ir nieko aktyviai neveikti;
  • patariame atsinešti drabužius persirengimui.

Tėveliai, nepamirškite, kad vaikutį kas pusę metų reikia atvesti profilaktiniam patikrinimui. Rūpinkitės savo mažylių sveikata.

*Nuolaidos nėra sumuojamos.